VPN UA

VPN  сервіси – програми для перенаправлення всього інтернет трафіку через VPN сервер. Після підключення: - всі дані передаватимуться в зашифрованому вигляді, оператор бачитиме лише підключення до VPN сервера, а ІР зміниться на ІР VPN сервера. Це забезпечує майже повну анонімність в інтернеті і дозволяє відвідувати заборонені оператором або адміном сайти. Також слід зазначити, що підключений до VPN смартфон, набагато складніше відстежити через інтернет мережу.

Хороший VPN сервіс на андроїд, є програма VPN UA. Вона безкоштовна, має простий і зрозумілий інтерфейс, і не містить реклами. Працює додаток на андроїд 4.2 і вище.

Після запуску програми, відбувається оновлення списку доступних VPN серверів. Програма завантажує список відкритих серверів із спеціального сервісу www.vpngate.net/en/.

Після оновлення списку відкриється карта світу, із точками на столицях країн, чиї VPN сервери доступні на даний момент. Точки позначаються трьома кольорами: - зелений, оранжевий і червоний, в залежності від якості сигналу сервера. Натиснувши на одну із точок, відкриється список доступних VPN серверів які знаходяться в даній країні.

Вибравши один із списку, відкриється вікно підключення. В якому вказується якість сигналу, ІР, швидкість передачі даних, кількість сесій в даний момент і пін. Знизу вказується кількість даних, в мегабайтах, прийнятих і відправлених через даний VPN сервер в дане підключення і загальна кількість даних за весь період користування програмою. Також у вікні є дві кнопки «Підключитись», «Придбати фільтр реклами» і активна силка «Який мій ІР»

«Придбати фільтрування реклами» -  в даній версії програми, нема реклами. Розробники відмовились від нав’язливої реклами. Тому при натисканні кнопки появиться повідомлення про помилку.

«Який мій ІР» - відкриває в браузері сайт ip.api.com, де вказуватиметься: - ІР, місце положення, смартфон й інша інформація яку можна дізнатись через ІР, мас. Після підключення до VPN серверу – ІР, місця положення і деяка інша інформація зміниться, але відображатиметься браузер, модель девайсу і тому подібне.

Після підключення відкриється меню дій: - відкрити Google Play, показати робочий стіл…, закривається кнопкою назад.

За тривалий час користування, загалом, залишивсь задоволеним програмою. Зазвичай швидкість передачі даних тримається в межах 2-3 мб/с. Інколи швидкість сягає 16 мб/с, зазвичай на Канадських і Норвезьких VPN серверах. З’єднання з сервером відпадає рідко, а підключатись можна і через 2G мережу. Але в даному випадку, відносно довго завантажуватиметься список серверів при запуску програми.

Натомість реклами, розробники вирішили відкрити платний, стабільний сервер з шлюзом в Литві. Щоб до його підключитись потрібно встановити програму VPN Safe Net, яка є точною копією VPN UA тільки містить одну точку доступу. «Цей сервер абсолютно безпечний, працює без обмежень у швидкості і часі підключення. Тобто можна безперервно бути підключеним і навіть грати в он-лайн ігри і дивитись відео з мінімальним пінгом!» - повідомив розробник програми - Олексій Таборовець.

Для роботи, програмі потрібен доступ лише до softether10.cc.tsukuba.ac.jp:80, всі інші додані не розробниками. Для прикладу, скачана в Google Play програма також намагається відправити дані до - …..amazonaws.com

Зручний інтуїтивний інтерфейс, стабільність роботи і відсутність реклами, робить VPN UA  чи не найкращим безкоштовним VPN сервісом на даний момент.

 

ТОП-3 Найпопулярніших статтей

  • AppCloner

    AppCloner – незамінна програма для тих, хто має по декілька акантів у соцмережах, меседжерах тощо...

  • VPN UA

    VPN  сервіси – програми для перенаправлення всього інтернет трафіку через VPN сервер

  • NoRoot Firewall

    Як висловивсь один програміст – «OS Android сито, через щілини якого, просочується конфіденційна ...

Недавно опубліковані

 
www.000webhost.com