Все що відомо про Battlefield V

В жовтні цього року виходить нова частина Battlefield V і як повідомляють більшість джерел, проект присвячений другій світовій війні.

Інсайдера  AlmightyDaq повідомив, що буде кілька самостійних історій за різних героїв як і в Battlefield 1, але об'єднаних загальним сюжетом. При цьому, самотній режим Battlefield V розповість тільки про певний часовий проміжок війни, в основному на Західному фронті.

Незважаючи на обмеження в сюжетному режимі, мультиплеєр охопить всю війну, в якому братимуть участь всі основні сторони конфлікту. Карти для мультиплеєра як і в попередній частині будуть великі. До релізу їх буде десять, але EA і DICE знову вирішили підтримувати проект за допомогою сезонного пропуску. Його власники отримають доступ до десятків нових карт протягом року після виходу Battlefield V. Також для нової частини буде доступний кооперативний режим, завдання для якого створюватимуться випадковим чином, однак поки залишається незрозумілим, чим гравцям там належить займатися.

Класи бійців не зазнають великих змін, їх знову чотири: штурмовик (в цей раз знову поєднаний з медиком), інженер, боєць підтримки і розвідник. Частина спеціалізованого озброєння спочатку доступна тільки у певній армії, але в міру прокачування екіпіровку можна буде вибрати незалежно від фракції. При цьому в грі буде багато прототипів різної зброї, яка практично не використовувалася під час війни. Лутбокси нікуди не дінуться, але як і в Battlefield 1, їх вміст суворо обмежений косметичними предметами. Також повідомляється, що в грі можна лягти на спину, а не тільки на живіт. Подібна механіка була реалізована в тактичному шутері  Tom Clancy 's  Rainbow Six: Siege.

Офіційний анонс Battlefield V відбудеться зовсім скоро. Уже зараз DICE працює над дебютним трейлером, а нам залишається тільки чекати підтвердження (або спростування) інформації.

 

ТОП-3 Найпопулярніших статтей

  • The Division 2 в розробці

    Нещодавно появилась інформація, що Ubisoft працює над продовженням The Division. Сьогодні Ubisoft...

  • Все що відомо про Battlefield V

    В жовтні цього року виходить нова частина Battlefield V і як повідомляють більшість джерел, проект присвячений...

  • Batman: The Enemy Within

    Розробники із студії Telltale Games розповіли, що фінал Batman: The Enemy Within буде самий нелінійним...

Недавно опубліковані

www.000webhost.com