Ubisoft відкрила нові студії в Україні та Індії

22 березня компанія Ubisoft повідомила про відкриття відразу двох студій - Ubisoft Mumbai і Ubisoft Odesa. Обидві студії займуться розробкою великобюджетних проектів, а також підтримкою вже випущених ігор. Вакансії незабаром з'являться на спеціальній сторінці сайту Ubisoft.

«В цьому році виповнюється десять років з тих пір, як компанія відкрила офіси в Індії і Україні. Відкриття студій в Мумбаї і Одесі дозволить розширити діяльність Ubisoft в цих країнах. Я рада бачити, що наша продукція охоплює все більші території, і вірю, що ми і далі зможемо виробляти якісні розважальні продукти завдяки внутрішньому інвестуванню та примноженню накопиченого досвіду» - Крістін Бюрже-Кемарі, виконавчий директор регіональних студій Ubisoft

У перші два роки Ubisoft розраховує найняти близько 160 осіб в обидві студії: 100 в Мумбаї і 60 в Одесі. Остання приєднається до семи інших команд для роботи над іграми серії Tom Clancy's Ghost Recon. Ймовірно, продовження  Ghost Recon вже в розробці, що не дивно на тлі грандіозного фінансового успіху  Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands .

«Ubisoft розпочала роботу в Києві десять років тому. З тих пір команда фахівців розширилася і реалізувала чимало складних проектів. Одеса завжди здавалася нам містом відмінних можливостей, тому ми раді тому, що нам вдалося відкрити тут студію. Ми дуже раді бачити, як розвивається індустрія відеоігор в Україні. Раді, що стільки людей дійсно зацікавлені в розробці ігор» - Себастьєн Делен, керуючий директор студій Ubisoft в Східній Європі.

 

ТОП-3 Найпопулярніших статтей

  • The Division 2 в розробці

    Нещодавно появилась інформація, що Ubisoft працює над продовженням The Division. Сьогодні Ubisoft...

  • Все що відомо про Battlefield V

    В жовтні цього року виходить нова частина Battlefield V і як повідомляють більшість джерел, проект присвячений...

  • Batman: The Enemy Within

    Розробники із студії Telltale Games розповіли, що фінал Batman: The Enemy Within буде самий нелінійним...

Недавно опубліковані

www.000webhost.com