У Overwatch можна блокувати гравців

Недавно в наших спільнотах ми публікували, що на конференції GDC 2018, тридцять компаній і брендів створили - Fair Play Alliance для боротьби із «токсичними» гравцями.  Компанія Blizzard, одна із тридцяти, винесла на тестування чергову збірку популярного шутера Overwatch, в якій гравці можуть уникати певних гравців, для зниження токсичності в грі.

Раніше компанія вже намагалася дозволити гравцям блокувати проблемних напарників. В реальності все обернулося тим, що під блокування потрапляли найуспішніші гравці, яким просто ніхто не хотів програвати. Тепер же Blizzard внесла зміни в цю можливість.

Будь-який бажаючий зможе скористатися функцією «Уникати в командах» в меню гравців. Вибрати можна тільки двох гравців, і система не буде поміщати їх у вашу команду протягом тижня. Але при цьому вони зможуть з'являтися в команді противника. Щоб продовжити уникати гравців, через тиждень цю функцію доведеться поставити знову. Всі «забанені» гравці відображаються в особливій вкладці меню, там же можна розблокувати їх.

 

ТОП-3 Найпопулярніших статтей

  • The Division 2 в розробці

    Нещодавно появилась інформація, що Ubisoft працює над продовженням The Division. Сьогодні Ubisoft...

  • Все що відомо про Battlefield V

    В жовтні цього року виходить нова частина Battlefield V і як повідомляють більшість джерел, проект присвячений...

  • Batman: The Enemy Within

    Розробники із студії Telltale Games розповіли, що фінал Batman: The Enemy Within буде самий нелінійним...

Недавно опубліковані

www.000webhost.com