У Google Play з'явилася можливість запускати ігри, не встановлюючи їх

Компанія Google на конференції Game Developers Conference 2018 у Сан-Франциско анонсувала Google Play Instant, яка дозволяє запускати додатки із GP не встановлюючи їх. Роботу технології можна випробувати вже зараз на Clash Royale, Words with Friends 2, Bubble Witch 3 Saga і деяких інших іграх.

Google представила систему Android Instant Apps в травні 2016 року, а в січні 2017 року дала можливість запускати деякі програми без установки. У травні того ж року компанія відкрила всім розробникам доступ до SDK Android Instant Apps. Тепер Google перейменувала технологію в Google Play Instant і додала в неї підтримку ігор.

За словами компанії, такі ігри доступні більш ніж на мільярду пристроїв по всьому світу, адже для роботи технології потрібно Android 5.0 Lollipop або вище. Ці проекти можна знайти в спеціальному розділі магазина додатків і у відповідній колекції оновленого сервісу Google Play Games.

Google сподівається, що з часом розробники почнуть розміщувати на своїх сайтах посилання на такі демоверсії, а користувачі будуть публікувати запрошення в соціальних мережах. Випробувавши проект, можна відразу встановити його повну версію, натиснувши на спеціальну кнопку.

Google Play Instant поки знаходиться в стадії бета-тестування, тому використовувати систему можуть не всі. Всім бажаючим вона стане доступна «в найближчі місяці».

 

ТОП-3 Найпопулярніших статтей

  • AppCloner

    AppCloner – незамінна програма для тих, хто має по декілька акантів у соцмережах, меседжерах тощо...

  • VPN UA

    VPN  сервіси – програми для перенаправлення всього інтернет трафіку через VPN сервер

  • NoRoot Firewall

    Як висловивсь один програміст – «OS Android сито, через щілини якого, просочується конфіденційна ...

Недавно опубліковані

 
www.000webhost.com