Результати прокату фільму Чорна пантера

Фільм «Чорна пантера» всього за 18 днів в північноамериканському прокаті зумів зібрати більше, ніж стрічка «Красуня і чудовисько» і тим самим усунув її з 9-го місця в списку найбільш успішних комерційних стрічок США. За понеділок «Чорна пантера» зібрала 4,7 мільйона доларів і довела свої збори до 506,4 мільйонів доларів. Тепер від восьмого місця, на якому знаходиться стрічка «Вигнанець-один. Зоряні війни: Історії»,«Чорну пантеру» відокремлюють лише 26 мільйонів.

Не гірше йдуть справи зі зборами і на світових ринках: за понеділок, 5 березня картина зібрала 5,2 мільйона доларів і довела свої загальні збори до 909,8 мільйонів доларів, що є 47-м результатом. Таким чином, «Чорна пантера» обійшла за цим показником фільми «Тор: Рагнарьок» (854 мільйони доларів), «Вартові Галактики 2»(864 мільйони доларів),«Бетмен проти Супермена»(874 мільйони доларів) і«Людина-павук: Дорога додому»(880 мільйонів доларів).

Завдяки зборів «Чорної пантери» і фільму «Джуманджі: Поклик джунглів» американський бокс-офіс за станом на 4 березня склав 2 мільярди 120 мільйонів доларів, що на 11 відсотків перевищує показники минулого року.

 

ТОП-3 Найпопулярніших статтей

  • Лорен Шмідт - Відьмак

    Лорен Шмідт сценарист майбутнього серіалу за мотивами «Відьмака», опублікувала...

  • Результати церемонії - Оскар

    4 березня відбулась 90 за рахунком, церемонія нагородження Оскар в Лос-Анджелесі...

  • Антипремії «Золоті малини»

    Напередодні вручення найпрестижніших кіно нагород «Оскар», власні антипремії - «Золоті малини»...

Недавно опубліковані

 
www.000webhost.com