Опубліковано гемплейне відео стратегії Mutant Year Zero: Road to Eden

Компанія Funcom опублікувала тридцяти п'яти хвилинний запис ігрового процесу стратегії Mutant Year Zero: Road to Eden. На відео добре видні: графіка, гемплей та ігровий процес.

У ролику показана одна з місій гри, в якій команді з трьох мутантів потрібно роздобути потужний електрогенератором, щоб вдосконалити своє поселення. Генератор знаходиться у ворожому таборі гулів, щоб забрати його герої можуть атакувати в лоб, або ж проникнути в табір не піднімаючи тривоги.

З кожної місії герої-мутанти можуть принести повні рюкзаки трофеїв, які можна продати на ринку. А за виручені гроші команда отримає різні посилення. Зокрема, в майстерні можна поліпшити зброю за допомогою знайдених у Зоні деталей. Стануть в нагоді в більш складних місіях і нові мутації.

В основі проекту лежить всесвіт настільних ігор Mutant. Funcom виступить видавцем, а роботу над грою веде шведська студія Bearded Ladies, в якій працюють дизайнери Hitman і Payday. Поки що дати релізу у гри немає, але випустити її розробники мають намір до кінця року на РС, PS4 і Xbox One

 

ТОП-3 Найпопулярніших статтей

  • The Division 2 в розробці

    Нещодавно появилась інформація, що Ubisoft працює над продовженням The Division. Сьогодні Ubisoft...

  • Все що відомо про Battlefield V

    В жовтні цього року виходить нова частина Battlefield V і як повідомляють більшість джерел, проект присвячений...

  • Batman: The Enemy Within

    Розробники із студії Telltale Games розповіли, що фінал Batman: The Enemy Within буде самий нелінійним...

Недавно опубліковані

www.000webhost.com