NoRoot Firewall

Як висловивсь один програміст – «OS Android сито, через щілини якого, просочується конфіденційна інформація». З цим тяжко не погодитись,адже майже кожна встановлена програма потребує спеціальних дозволів і намагається отримати доступ до інтернету. Для контролю інтернет активності всіх програм, були розроблені спеціальні програми «Брандмауери» або «Fire Wall». Для роботи на андроїд, всі Fire Wall потребують Root прав, але бувають винятки.

NoRoot Firewall, як зрозуміло із назви, відноситься до винятків, які для стабільної роботи не потребують Root прав. Вона не контролює роботу програм, а створює внутрішню VPN мережу, що дає їй змогу фільтрувати через себе весь трафік. Це одночасно велика перевага і недолік. Внутрішня VPN  мережа дозволяє обійтись без Root, але унеможливлює одночасне використання VPN сервісів.

Програма поділена на п’ять вкладок: - «Додому», «Очікують доступу», «Програми», «Глобальні фільтри», «Журнал подій».

У вкладці «Додому» можна увімкнути, або вимкнути фільтрування мережі. Також можна увімкнути функцію «Автоматичний старт із запуском OS».

В другій вкладці «Очікують доступу» відображаються всі програми які очікують доступу до інтернету. Тут можна дозволити або заборонити доступ. Також можна налаштувати доступ більш детально, адже програми обмінюються даними із декількома адресами. Заборонивши деякі з них, можна позбутись реклами без впливу на роботу програми.

Третя вкладка «Програми» містить список всіх встановлених програм на девайсі. Тут можна дозволити або заборонити обмінюватись даними з інтернетом, через мобільну мережу або Wifi. Також можна більш детально налаштувати доступ, які в попередній вкладці.

«Глобальні фільтри» надають можливість блокувати доступ на певний адрес для всіх програм. Досить зручно позбуватись реклами у всіх програмах заблокувавши декілька адресів.

Остання вкладка «Журнал подій». Як зрозуміло з назви, тут відображаються всі адреси і дати куди відправляла або отримувала дані та чи інша програма.

NoRoot Firewall – хороший вибір для девайсів на яких нема Root. Також вона не потребує ніяких дозволів що є великим плюсом

 

ТОП-3 Найпопулярніших статтей

  • AppCloner

    AppCloner – незамінна програма для тих, хто має по декілька акантів у соцмережах, меседжерах тощо...

  • VPN UA

    VPN  сервіси – програми для перенаправлення всього інтернет трафіку через VPN сервер

  • NoRoot Firewall

    Як висловивсь один програміст – «OS Android сито, через щілини якого, просочується конфіденційна ...

Недавно опубліковані

 
www.000webhost.com