NES2 Player

Не всі пам’ятають приставки «Денді» і 2D восьми бітні ігри – першопрохідців у світі віртуальних ігор. З часом їх витіснили комп’ютери, телефони і нові консолі. Але як завжди це буває, восьми бітні знов набирають популярності.

Щоб насолодитись першими винищувачами вільного часу, необов’язково купляти приставки і шукати старі касети. Достатньо встановити на телефон або комп’ютер емулятор і скачати декілька старих ігор. На сьогоднішній день існують сайти посвячені «Денді іграм», тому проблем з емуляторами і денді іграми появитись не повинно.

NES2 Player хороший симулятор для андроїд. Його переваги в стабільності роботи, зручна в користуванні, дозволяє робити збереження і завантажувати їх. Недолік – це реклама при увімкненому інтернеті, але це легко виправляється за допомогою NoRoot FireWall або App Cloner – заборонивши програмі доступ до інтернету.

Інтерфейс програми інтуїтивно зрозумілий. Відмінність даної програми від аналогів: - добре видно джойстик і кнопки управління, є кнопка виклику меню в якому можна зберігати ігровий процес. Саме ці, здавалось прості, відмінності, якісно вирізняє її серед всіх інших.

 

ТОП-3 Найпопулярніших статтей

  • AppCloner

    AppCloner – незамінна програма для тих, хто має по декілька акантів у соцмережах, меседжерах тощо...

  • VPN UA

    VPN  сервіси – програми для перенаправлення всього інтернет трафіку через VPN сервер

  • NoRoot Firewall

    Як висловивсь один програміст – «OS Android сито, через щілини якого, просочується конфіденційна ...

Недавно опубліковані

 
www.000webhost.com