«Капітан Марвел» знімають як комедійний бойовик

В інтерв’ю порталу Entertainment Weekly, сценарист фільму «Капітан Марвел» - Женева Робертсон-Дворет  розповіла, тону майбутній фільм більше схожий на комедійний бойовик.

«Коли я погодилася брати участь в проекті, ми домовилися, що все буде в стилі веселою комедії. Капітан Марвел дуже кумедна, і у нас виходить комедійний бойовик. В такому дусі був мій варіант сценарію «Tomb Raider: Лара Крофт», моя Лара була вельми нахабною. Але потім Алісія Вікандер захотіла, щоб все було серйозніше. А цей тон вдалося зберегти в «Капітана Марвел»» - Женева Робертсон-Дворет.

За сюжетом, дія фільму розгортатиметься в 1990-х роках. Майор ВПС США Керол Денверс в результаті інциденту отримує надприродні сили: вона вміє літати і поглинати енергію. У ролі Керол, що стала Капітаном Марвел, ми побачимо володарку «Оскара» Брі Ларсон, а попереднього Капітана Марвел зіграє Джуд Лоу. В акторську групу також увійшли Бен Мендельсон і Семюел Л. Джексон. Над екранізацією «Капітан Марвел» Женева працює разом з Ніколь Перлман («Вартові Галактики») і Мег ЛеФов («Хороший динозавр»).

«Я тут нічого сама не придумувала. Керол Денверс - один із найсмішніших персонажів коміксів. Вона нахабна, вона розумна, вона нікому не дає спуску, і в коміксах все чудово передано. Треба тільки, щоб це передалося всій творчій команді Капітана Марвел». – додала  Женева Робертсон-Дворет

Зйомки «Капітана Марвел» вже почалися в січні, а реліз фільму призначений на 8 березня 2019 року.

 

ТОП-3 Найпопулярніших статтей

  • Лорен Шмідт - Відьмак

    Лорен Шмідт сценарист майбутнього серіалу за мотивами «Відьмака», опублікувала...

  • Результати церемонії - Оскар

    4 березня відбулась 90 за рахунком, церемонія нагородження Оскар в Лос-Анджелесі...

  • Антипремії «Золоті малини»

    Напередодні вручення найпрестижніших кіно нагород «Оскар», власні антипремії - «Золоті малини»...

Недавно опубліковані

 
www.000webhost.com