Шанувальники «Ходячих мерців» прочитали лист Карла

Фанати серіалу «Ходячі мерці», знають, що один з найстаріших героїв серіалу, Карл Граймс, перед смертю написав листа нинішньому головному лиходієві Нігану. Про його зміст в самому серіалі нічого не повідомили. Але особливо допитливий шанувальник зміг зробити скріншот екрану і прочитати текст листа. Наскільки це можливо.

«Нігай. Це Карл ... хтось. Мене вкусили. У нас навіть не було ... робити ... Я просто допомагав декому. І зараз .....

Можливо, ти вже помер. Може бути, мій батько вбив тебе, але я так не думаю. Я думаю, ти плануєш відхід. Може бути, ти вже втік. Може бути ... втрата була причиною, по якій ти хочеш вбити всіх нас. Я думаю, ти повинен бути тим, хто ти є. Я ... що ти хотів. Я хотів запитати тебе ... Я ... може, ти переможеш нас усіх. Якщо так, то повинен бути ... вихід. Це прощення ... запропонувати світ ... почати» - Карл Граймс.

Чандлер Ріггс, який зіграв роль Карла, був вражений, що хтось зумів розібрати його «жахливий почерк». Він дійсно власними руками написав всі потрібні за сюжетом листи. Але він вже не пам'ятає, що саме було на місці пропусків.

Що стосується майбутніх подій серіалу, то можливо, лист Карла відкриє шлях мирного врегулювання ситуації з Ніганом. Відразу після смерті сина Рік не збирається припиняти війну. Але є шанс, що в розпал протистояння він одумається, і тоді пролунає вже показана раніше фраза з майбутнього: «Моя милість випереджає мій гнів».

 

ТОП-3 Найпопулярніших статтей

  • Лорен Шмідт - Відьмак

    Лорен Шмідт сценарист майбутнього серіалу за мотивами «Відьмака», опублікувала...

  • Результати церемонії - Оскар

    4 березня відбулась 90 за рахунком, церемонія нагородження Оскар в Лос-Анджелесі...

  • Антипремії «Золоті малини»

    Напередодні вручення найпрестижніших кіно нагород «Оскар», власні антипремії - «Золоті малини»...

Недавно опубліковані

 
www.000webhost.com