Electronic Arts навчає штучний інтелект грати у Battlefield 1

Electronic Arts створила ІІ-агента, який навчився з нуля грати в Battlefield 1. Проект веде підрозділ Search for Extraordinary Experiences Division - SEED. Ідея виникла після того як розробники дізнались що ІІ самостійно освоїв гру Atari.

У перших тестах ІІ спостерігали за 30-хвилинними матчами живих гравців. Потім ІІ тренувався в сесіях проти версій самого себе і різних звичайних ботів. Після цього розробники дали йому можливість зустрітися з реальними користувачами в спрощеному змагальному режимі. Суперникам були доступні тільки пістолети. Боти швидко перейняли очевидні поведінкові шаблони: стали ховатися, шукати аптечки і патрони при низькому рівні здоров'я або боєприпасів.

«Але суть Battlefield - не тільки в перемозі над противниками. Основна роль відведена тактиці і командній роботі, знання карти, конкретних класів і зброї. Щоб ІІ впорався з такими завданнями, треба додатково розширювати можливості агентів. Однак пізніше пішли прохання деяких учасників тесту відзначати ІІ-агентів особливими маркерами. Це хороший знак для мене і команди: значить, наші боти відмінно маскуються під людей» - повідомив Нордін

Надалі SEED хоче застосувати ІІ-агентів на етапі тестування ігор. У міру розвитку технології розробники створять новий тип «інтелектуальних неігрових персонажів», які вміють виконувати різні завдання, адаптуватися і переймати досвід реальних гравців, і можливо, одного разу перевершити їх в майстерності.

 

ТОП-3 Найпопулярніших статтей

  • The Division 2 в розробці

    Нещодавно появилась інформація, що Ubisoft працює над продовженням The Division. Сьогодні Ubisoft...

  • Все що відомо про Battlefield V

    В жовтні цього року виходить нова частина Battlefield V і як повідомляють більшість джерел, проект присвячений...

  • Batman: The Enemy Within

    Розробники із студії Telltale Games розповіли, що фінал Batman: The Enemy Within буде самий нелінійним...

Недавно опубліковані

www.000webhost.com