EA Vancouver шукає спеціаліста для розробки нової Star Wars

Компанія Electronic Arts працює над новою AAA-грою з відкритим світом у франшизі «Зоряних війн», яка включає в себе онлайновий компонент. Такий висновок можна зробити прочитавши вакансію на офіційному сайті.

Журналісти помітили вакансію в якій повідомлялось, що Electronic Arts шукає провідного інженера онлайнових систем для розробки відповідних функцій в проекті Star Wars, дія якого відбувається у відкритому світі.

«Ми шукаємо талановитого і досвідченого ведучого інженера онлайн-складової в команду розробників EA Vancouver для роботи над AAA-грою Star Wars. Це можливість приєднатися до команди ветеранів для проектування, створення і реалізації онлайн-інфраструктури проекту, працюючи з провідними технологіями індустрії».

В обов'язки провідного інженера онлайну входить «управління командою інженерів для досягнення цілей продукту, а також ефективний менеджмент, щоб ростити таланти в команді». На жаль, додаткових подробиць самого проекту Electronic Arts не надала, зате є вимоги до кандидата. Він повинен мати як мінімум десятирічний досвід розробки ігор і досвід реалізації онлайн-функцій, таких як пошук матчу, асинхронні взаємодії, онлайн-сервіси та перенесення сервер-хоста

 

ТОП-3 Найпопулярніших статтей

  • The Division 2 в розробці

    Нещодавно появилась інформація, що Ubisoft працює над продовженням The Division. Сьогодні Ubisoft...

  • Все що відомо про Battlefield V

    В жовтні цього року виходить нова частина Battlefield V і як повідомляють більшість джерел, проект присвячений...

  • Batman: The Enemy Within

    Розробники із студії Telltale Games розповіли, що фінал Batman: The Enemy Within буде самий нелінійним...

Недавно опубліковані

www.000webhost.com