CD PROJEKT RED купили студію у Вроцлаві, щоб відкрити новий підрозділ

CD Projekt RED повідомила, що купила у Вроцлаві студію Strange New Thing, яку заснували вкінці 2016 колишні розробники Dying Light, Dead Island, Hitman (2016) і Відьмак. На її базі компанія відкриває новий підрозділ, який також працюватиме над Cyberpunk 2077.

«Вроцлав - це один з найбільших і найрозвинутіших міст Польщі, та ігровий майданчик для серйозних творчих талантів. Я думаю, що обсяг наших поточних та майбутніх проектів, а також загальний пакет, який ми залучаємо, буде приваблювати людей до співпраці, які не прагнуть переїхати до Варшави або Кракова» - Адам Кічинський, президент та Генеральний директор CD PROJEKT.

Керівником нової студії у Вроцлаві стане Павел Заводний – «Ми дуже схвильовані тим, що переїдемо в новий офіс. Ми знаємо Вроцлав зсередини, і це відмінне місце для розробки ігор. Я впевнений, що у нас сильна команда, якій вистачає не тільки досвіду, але і творчого простору для того, щоб зробити Cyberpunk 2077 ще кращим».

На разі в штаті всього 18 чоловік – ветерани Strange New Things, серед яких є дизайнери рівнів, художники, продюсери, сценаристи і програмісти. Але поки не зрозуміло, чи продовжать вони розробку свого власного проекту, про який досі майже нічого не відомо, крім загадкового опису на сайті Strange New Thing.

 

ТОП-3 Найпопулярніших статтей

  • The Division 2 в розробці

    Нещодавно появилась інформація, що Ubisoft працює над продовженням The Division. Сьогодні Ubisoft...

  • Все що відомо про Battlefield V

    В жовтні цього року виходить нова частина Battlefield V і як повідомляють більшість джерел, проект присвячений...

  • Batman: The Enemy Within

    Розробники із студії Telltale Games розповіли, що фінал Batman: The Enemy Within буде самий нелінійним...

Недавно опубліковані

www.000webhost.com