Ark Survival Evolved вийде версія для мобільних

Студія Wildcard повідомила що онлайн гра Ark: Survival Evolved перебереться на мобільні пристрої. Перенесення довірили команді War Drum, яка раніше випустила мобільні порти ігор Bully, GTA: Chinatown Wars і GTA: San Andreas.

Розробники запевняють, що власники iOS і Android отримають практично повну копію оригіналу з усіма особливостями ігрового процесу. Гравці потраплять в величезний світ, населений майже сотнею видів динозаврів, і об'єднаються в племена для побудови колонії. Досліджуючи світ, герої Ark: Survival Evolved зможуть приручати і розводити різних первісних істот, освоювати ремесла, будувати села і великі міста. І звичайно ж, битися як з хижаками, так і з іншими людьми.

Терміни релізу мобільної версії Ark: Survival Evolved поки не відомі. Але бажаючі можуть подати заявку на участь в бета-тестуванні. Спочатку воно пройде на iOS, а потім добереться до Android.

А 22 березня вийде спін-офф Ark: Survival Evolved для пристроїв віртуальної реальності. Ark Park підтримує PS VR, HTC Vive і Oculus Rift.

 

ТОП-3 Найпопулярніших статтей

  • AppCloner

    AppCloner – незамінна програма для тих, хто має по декілька акантів у соцмережах, меседжерах тощо...

  • VPN UA

    VPN  сервіси – програми для перенаправлення всього інтернет трафіку через VPN сервер

  • NoRoot Firewall

    Як висловивсь один програміст – «OS Android сито, через щілини якого, просочується конфіденційна ...

Недавно опубліковані

 
www.000webhost.com