AppCloner

AppCloner – незамінна програма для тих, хто має по декілька акантів у соцмережах, меседжерах тощо. Вона дозволяє клонувати більшість додатків, які працюватимуть незалежно одна від одної.

Функціонал програми великий і вона не містить реклами. Зрозуміло, що для використання більшості функцій потрібно придбати «Преміум акант». Але завжди є спосіб отримати платні послуги безкоштовно. Єдиний недолік даної версії, неможливо змінити мову в ручну. Якщо на смартфоні встановлена українська, то мова в програмі буде англійська.

Програма може клонувати майже всі додатки, окрім: - Viber, FaceBook Messenger і деякі інші програми в яких є атоматична авторизація за номером телефону. Всі інші можна клонувати необмежену кількість разів. Клонам можна змінювати назву, ярлики, забороняти доступ через мобільну мережу,доступ до інтернету лише через VPN і багато іншого. Клоновані програми не оновлюються і не підтримують зв’язок з Google Play.

Програма поділена на чотири вкладки: - «APPS» - встановлені програми, «APKS» - setup програм,  «CLONED APPS» - клоновані програми, «CLONED APKS» - збережені setup клонів.

Перші дві вкладки «APPS» і «APKS» містять список установлених програм і setup програм які є на девайсі. Натиснувши на будь яку, відкриється меню клонування програми. В першому полі меню «Name» можна змінити ім’я клона програми. В другому «Clone number» - вказується номер клона. Щоб створити декілька дублікатів однієї програми, потрібно кожному клону надавати інший номер. А щоб переустановити або надати нових параметрів, потрібно створити клон із бажаними параметрами, і надати йому номер клона який потрібно перевстановити. При цьому не потрібно буде аунтифікуватись в програмі по новому, зміняться лише параметри програми.

Нижче розміщені два відділи: - «Launcher icon» і «Modding». В першому відділі, «Launcher icon», надають можливість проводити маніпуляції над іконкою клона. В наступному, «Modding», зібрана величезна кількість параметрів які можна надавати клону. Такі як: - доступ до інтернету лише через WiFi, або через VPN, сповіщення лише вібрацією і тому подібне. Після налаштування всіх параметрів, потрібно лише натиснути на галочку, яка завжди знаходиться у верхньому правому кутку екрана.

Наступна вкладка, «CLONED APPS», містить список установлених клонів. Тут можна запустити програми, зберегти програму в APK файлі, надіслати setup/apk клону і видалити клон.

В останній четвертій вкладці, «CLONED APKS», перелік всіх setup клонів, точніше збережені параметри з яких створювались клони. Опції такі як і в попередній вкладці, тільки натомість відкрити – встановити.

AppCloner програма яка заслуговує уваги. Для прикладу, більшість програм для роботи яких не потрібен інтернет, активно обмінюються даними, при можливості.

 

ТОП-3 Найпопулярніших статтей

  • AppCloner

    AppCloner – незамінна програма для тих, хто має по декілька акантів у соцмережах, меседжерах тощо...

  • VPN UA

    VPN  сервіси – програми для перенаправлення всього інтернет трафіку через VPN сервер

  • NoRoot Firewall

    Як висловивсь один програміст – «OS Android сито, через щілини якого, просочується конфіденційна ...

Недавно опубліковані

 
www.000webhost.com