3 квітня вийде VR-версія The Elder Scrolls V: Skyrim

Bethesda Softworks оголосила дату ПК-релізу The Elder Scrolls V: Skyrim VR, спеціальної версії рольової гри 2011 з підтримкою віртуальної реальності - прем'єра призначена на 3 квітня.

VR-видання включатиме як базову гру, так і всі існуючі доповнення, а саме Dawnguard, Hearthfire і Dragonborn. В Steam вже можена оформити попереднє замовлення. Bethesda повідомляє, що гра сумісніжна з HTC Vive, Oculus Rift і Windows Mixed Reality. Також є підтримка контролерів руху, а грати можна як сидячи, так і стоячи.

«Давно забуті всіма дракони повернулися в Тамріель. Доля Імперії висить на волосині, і тільки ви, Драконороджени, герой, поява якого передбачено пророцтвом, можете здолати ворога » - нагадують сюжет автори.

Ширяться чутки, що Bethesda анонсує The Elder Scrolls VІ на виставці Е3 2018. Багато ігрових компаній переносять релізи своїх проектів з другої половини цього року в першу, або на 2019 рік. Що свідчить про ймовірність виходу TES VІ в другій половині цього року. Та й за звичай компанії намагаються нагадати про свій продукт перед виходом нової частини серії. Також реліз The Elder Scrolls V: Skyrim VR-версії свідчить що TES VІ ймовірно підтримуватиме віртуальну реальність.

 

ТОП-3 Найпопулярніших статтей

  • The Division 2 в розробці

    Нещодавно появилась інформація, що Ubisoft працює над продовженням The Division. Сьогодні Ubisoft...

  • Все що відомо про Battlefield V

    В жовтні цього року виходить нова частина Battlefield V і як повідомляють більшість джерел, проект присвячений...

  • Batman: The Enemy Within

    Розробники із студії Telltale Games розповіли, що фінал Batman: The Enemy Within буде самий нелінійним...

Недавно опубліковані

www.000webhost.com