Rom: Total War - Mexanik385

Перейти до контакту

Головне меню:

Ігри
Rome:Total War


  Надійшла в продаж – 27 вересня 2004 року
  Виробник – Creative Assembly

 Rome: Total War ( Рим: тотальна війна) глобальна стратегія, Яка проходить в тактичному і стратегічному режимі. Третя в серії Total War, але перша в своєму роді, через нові можливості які надає ігровий двигун Total war Engine.
 Даний двигун використовували в двох серіях телепередач в Decisive Battles від History Channel, і в Time Commanders від BBC two для моделювання відомих історичних битв.
 Він надає можливість проводити епічні битви в яких беруть участь тисячі воїнів з кожної сторони. Двигун здатний промальовувати більше тридцяти тисяч воїнів одночасно. На відміну від двигунів що використовувались в попередніх серіях Total War , він використовує трьох мірні моделі, а не спрайти як попередники, що покращило деталізацію і графіку в цілому. При цьому мінімальні вимоги: CPU – 1ГГц, RAM– 256 мб, Video – 64 мб, HDD – 2,4 ГБ.
 В стратегічному режимі  персонажі можуть рухатись в будь-яку точку карти, мають очки переміщення і кожен персонаж має свою швидкість – кількість очків переміщення. Тип місцевості на якій зустрічаються дві і більше армій в стратегічному режимі, відповідає ландшафту в тактичному режимі. В попередніх версіях Total War не було вище наведеного.

 Найочікуваніший серіал 2017 року який зібрав навколо себе мільйони фанатів. Сьомий сезон на 3 серії ...
 
Назад до змісту | Назад до головного меню
www.000webhost.com