Кістковий бульйон - Mexanik385

Перейти до контакту

Головне меню:

Блог > Соуси
Кістковий бульйон


 Для варіння кісткового бульйону використовують подрібнені трубчасті, тазові, грудні, хребетні та крижові кістки яловичини, свинини і баранини. Подрібнюють кістки щоб повністю виварити з них поживні речовини. Кістки свинини і яловичини обсмажують в жаровій шафі для поліпшення смаку і зовнішнього вигляду.
 Кількість води, для бульйону, коливається від 1.25 до 5 літрів на 1 кг підготовлених кісток. Бульйон з меншою концентрацією сухих речовин, 1 кг на 4 – 5 літрів води, називають нормальним. Концентрований бульйон (Флюме) – 1 кг продукту на 1.25 літрів води.  З 1 кг продукту виходить 1 літер флюме  (Желе). Для отримання нормального бульйону з флюме, потрібно в 1 літер флюме додати 3 – 4 літри гарячої води.
 Підготовлені кістки кладуть у казан і заливають холодною водою. Швидко доводять до кипіння, періодично знімаючи піну, щоб бульйон був прозорий і ароматний. Після закипання бульйон варять на маленькому вогні, із закритою кришкою. Потрібно періодично знімати жир, адже при тривалому варінні жир розщеплюється на жирні кислоти і гліцерин. Що призведе до погіршення смаку і помутніння бульйону.
 Бульйон з кісток яловичини варять 3-4 години. З кісток свиней і баранини – 2-3 години. При більш тривалому варінні, погіршується смакові й ароматичні якості. За 30-40 хвилин до закінчення варіння, кладуть злегка підсмажену моркву, біле коріння, цибулю, зв’язану в пучки пряну зелень. Готовий бульйон проціджують.

 Найочікуваніший серіал 2017 року який зібрав навколо себе мільйони фанатів. Сьомий сезон на 3 серії ...
 
Назад до змісту | Назад до головного меню
www.000webhost.com