Акційні парфуми - Mexanik385

Перейти до контакту

Головне меню:

Блог > Афери
Акційний парфум


 Все частіше в громадських місцях зустрічаються люди які пропонують взяти в подарунок флакончик «елітних парфумів», в честь відкриття нового елітного магазину. Але потрібно заплатити невеликий податок.
 Весь обман проходить в декілька етапів. В першому етапі, добре вдягнений аферист привітається і спитає жертву, чи вона місцева. Після відповіді аферист поцікавиться чи знає вона якийсь магазин за поворотом, або в якомусь торгівельному центрі. Все виглядає як будь-то хоче спитати дорогу. При цьому, в питанні, відомий торгівельний центнер опиняється на оболоні наприклад, а не на чернігівській.
 Якщо питання пройшло добре, а особливо якщо жертва немісцева, починається другий етап. Аферист відразу дає флакончик в руки і починає в швидкому темпі розповідати про те що він представник якогось магазину, а це рекламна акція в честь відкриття. Кожен розгубиться коли зовсім незнайома людина, неочікувано, дає подарунок, хай навіть в якості реклами. Швидкий темп розповіді не дає часу щоб подумати і аферист може акцентувати увагу на певних словах роблячи ледь помітну паузу.
 В третьому етапі, аферист скаже скільки коштують парфуми які дарують в честь відкриття, і попросить повторити ціну. Зазвичай називають тяжкі чотирьох значні цифри (1729, 1471, 1439,…). Це один із психологічних прийомів. Далі він скаже, що потрібно внести лише двадцять, або тридцять гривень податкового збору.
 Незважаючи на простоту, афера дієва. Цікаво спостерігати як обдурений хлопець дарує своїй дівчині «елітний парфум» собівартість яких – 5 гривень бутилочка і 2.5 – за мілілітер парфумів

 Найочікуваніший серіал 2017 року який зібрав навколо себе мільйони фанатів. Сьомий сезон на 3 серії ...
 
Назад до змісту | Назад до головного меню
www.000webhost.com