Two World 2 - Mexanik385

Перейти до вмісту

Головне меню:

Блог > Ігри
Two Worlds II


  9 листопада 2010 року з під руки поляків із Reality Pump Studios вийшла Two Worlds II. Це рольова гра за жанром RPG. Розробники використали двигун GRACE. Видавцями гри стали: Top Ware Interactive – в Європі, South Peak Interactive – в США, 1C-Софтклаб – в Росії.
  Гра впирається в сюжет і на хорошу бойову систему. DLC можуть похвалитись також непоганою графікою. Графіка в основній грі на рівні 2010 року. Сюжет цікавий не дивлячись що він маже весь прямолінійний. Він містить декілька незначних сюжетних поворотів і один переломний момент який змінить все кардинально. Тонкі натяки вам даватимуть постійно, але все відкриється лише в даний момент. Всі ваші догадки щодо причини або що буде надалі розсиплються на порох.

  Бойова система вас не розчарує. Неважливо ким ви будете грати мечником, щитником, лучником, або магом, до кожного виду зброї своя анімація, особливі бойові прийоми і прокачка. Наприклад для дворучного меча: натиск, пробивання блоку, круговий удар і ще три спеціальні прийоми. Круговий удар доступний також для посохів і пік. Для одноручного меча наприклад, натомість кругового удару буде підлий прийом. А якщо додати щит, то буде удар щитом. Всі ці навики, після їх вивчення, прокачуються незалежно один від одного в категорії ближній бій. Існує два види пошкодження – ріжучий/колючий і дробильний/ ударний/тупий. Кожна зброя має свою довжину, вона вказується в характеристиках. Вона впливає на максимальну відстань на яку ви можете нанести удар. 

  Для стрільби із лука вам потрібні лук і стріли. Кожен із них має свої властивості які впливають на ефективність стрільби. Лук впливає на пошкодження і дальність польоту стріли. Не менш важливим є швидкість натягання лука. Стріли також мають своє пошкодження яке плюсується до пошкодження від лука, але саме стріли визначають тип пошкодження – колючий або ударний. Кожний вид стріл має свою швидкість польоту, вона вказується в характеристиках. Також стріли безкінечні, для одних гравців це плюс а для інших недолік. Стрільба із лука в грі доволі своєрідна. Ви можете в налаштуваннях включити або виключити авто-прицілювання, Але авто-прицілювання не діє у режимі прицільної стрільби. В стрільбі також доступні шість спеціальних прийомів – палаюча стріла, льодяна стріла, два режими граду стріл, відволікаюча стріла і отравлена стріла. Також ви можете прокачати навики які діють автоматично – швидка стрільба, надмірне натягування і інші. Град стріл у звичайному режимі, це вистріл декількома стрілами одночасно, кількість стріл залежить від прокачки навику. Град стріл у прицільному режимі дозволяє виділити декілька цілей і одночасно вистрілити в них. Для цього потрібно прокачувати не тільки уміння град стріл, а також концентрацію яка впливає на кількість виділених цілей.

  Для магії вам потрібен посох. Посох як і зброя для ближнього бою має довжину, адже ви можете використовувати його для ближнього бою. Для посоху доступний один спеціальний прийом для ближнього бою – круговий удар. Відсутність інших спеціальних прийомів компенсує різноманіття магії. Також вказується пошкодження і пошкодження яке плюсується коли ви використовуєте певний вид магії. Щоб ефективно користуватись магією, потрібно розібратись у створенні заклять. Крім посоху вам потрібні амулети і магічні карти. В амулети ви вставляєте потрібні вам карти, таким чином створюєте потрібне вам закляття із потрібними вам ефектами. Щоб створити закляття вам потрібно вибрати тип магії (огонь, вода, земля, склет, мрець,життя…). Далі потрібно додати ефект (втілення, виклик, стріла, тотем і площа). Для прикладу виберемо землю і виклик. Після цього потрібно додати допоміжні карти ( щит, смерть, час, стріла, переслідування і розділення), для ефекту виклик доступні – щит, смерть, час. Щит – накладання на себе корисних заклять. Якщо до щиту додати смерть – щит який буде наносити пошкодження атакуючому противнику. При додаванні карти часу створиться активний щит який буде атакувати всіх хто увійде у радіус закляття. Якщо ви виберете лише час, то ви викличете голена, горгурю або елементаля, залежно від того який вид магії землі ви виберете. Або викличете груду каміння, це також можливо. В нашому випадку виберемо час і смерть. Додамо більше карт часу – довше буде діяти закляття, додамо карти смерті – закляття буде більше наносити пошкодження. Також ви можете додати декілька карт ефекту, це дасть силу закляттю і деякі додаткові ефекти. Поєднання магії землі, виклику, часу і смерті накликає кам’яний дощ на ворога, але із прокачкою вам будуть доступні двох або трьох ступеневі закляття в залежності від складності його. Другий ступінь створюється так само як і перший, потрібно в меню створення закляття натиснути стрілку в низ. Якщо у другому ступені ми виберемо полум’я, площа і смерть вийде метеоритний дощ із зривом кожної від удару об землю або противника. Пошкодження будуть наносити дощ і зрив. Розробники вас не обмежують одним типом заклять, вони дають можливість їх створювати самим. Під час гри я наткнувсь на двох магів повітря, один ганяв за мною смерчі а інший кидався блискавками і сміттям яке лежало неподалік.

  Скритність і алхімія такі як і в будь-якій RPG. Ремесло відрізняється. Ви не можете створювати лук, мечі, посохи і інше, а тільки розбирати на компоненти. За допомогою компонентів ви покращуєте характеристики наявного у вас предмета, також в покращені предмети ви можете встановлювати магічні камені.
  Із першої місії вас привітає відкритий світ. Але щоб ви не потрапили завчасно куди непотрібно, карту не хитрим способом поділили на локації. Ви знаходитесь на островах, пливти до іншого довго а човен ви зможете купити лише у Новому Ашосі. В основному ви будете переміщуватись за допомогою порталів і пішки. В грі є кінь, але ним незручно керувати. Також є спірний недолік – це здорова але пуста карта Савана. Спірний тому що Савана це майже пустеля де майже нема прісної води. Слід ще раз сказати про графіку – вона на рівні 2010 року але швидко звикаєш і не звертаєш уваги. Додаткових місій недостатньо на таку велику карту, хоч їх чимало і вони на різний смак.
  Недивлячись на недоліки і погані оцінки від гравців які не захтіли розібратись у грі, вона цікава. Сильний сюжет і великі можливості, особливо у магії, нададуть вам приємного враження. Приємної вам гри.

 
 
 
Назад до вмісту | Назад до головного меню
www.000webhost.com