Заробіток у соціальній мережі - Mexanik385

Перейти до вмісту

Головне меню:

Блог > Інтернет
Заробіток у соціальній мережі

  На сьогоднішній день існують безліч соціальних мереж на яких знаходяться маса людей. В Україні найпопулярнішим є "ВКонтакті". Тому на прикладі цього проекту я буду описувати всі види заробітку у соціальній мережі.
  Перший вид заробітку це стандартні виконання завдань: лайки, коментарі, втуп до спільнот і інше. Ви можете почати так заробляти на таких проектах як: Socialtools.ru, Smook.ru, Smmka.ru. В інтернеті ви знайдете безліч описів цих проектів із силку на реєстрацію. Він такий самий як і описаний в статті "Заробіток в інтернеті з нуля" тільки відрізняється він тим, що всі завдання стосуються лише "Вконтакті".
  Другий вид заробітку на спільнотах. Це набагато складніший заробіток, оскільки він потребує багато часу і наполегливості. Щоб почати заробляти потрібно створити спільноту і зробити її популярною щоб ставало все більше і більше учасників. Користуються великим попитом гумористичні спільноти, спільноти із цитатами, наукові спільноти, і фанклуби співаків, або кінозірок і інші. Деякі люди використовують сервіси які названі вище для швидкого набору учасників. Також спільноту можна розкрутити маючи безліч друзів і розміщувати на своїй сторінці репости із вашої спільноти. Набрати багато друзів дуже легко, просто потрібно увести у пошуку спільнот "Добавлю в друзі". У цих спільнотах всі хочуть набрати як найбільше друзів, ви розумієте для чого. Залиште на стіні спільноти щось на кшталт " Добавлю всіх нікого у підписках не залишу" після чого добавляйте в друзі людей які виклали схожі пости. Тільки пам'ятайте що вдень ви можете відправляти лише сорок заявок. Якщо не хочете щоб на вашій сторінці в друзях не були зовсім незнайомі люди просто створіть ще одну сторінку. Після того як ваша спільнота стала популярною ви можете почати заробляти гроші.
  Перший спосіб заробітку на спільноті це переправляти трафік. Існують безліч сервісів які цим займаються, посто уведіть у пошуку Google "Як зливати трафік із спільнот у вк". Вибирайте будь-який ознайомтесь із умовами і користуйтесь, поки що вони нікого не обманювали, але будьте пильні. Ви можете монетизувати трафік або пере направити на свій сайт. Це для того щоб пошуковий бот показував його у перших рядах пошукової сторінки.
  Другий спосіб це розміщення реклами. Рекламодавця досить тяшко знайти, але можливо. Чим більше учасників тим шанс що ви його знайдете вищий. Також ви можете розміщувати банери, або силку на ваш сайт або рефайлерську силку на проект де ви заробляєте гроші
  Третій спосіб це ітернет магазин. Ви у спільноті на стіну викладаєте різні товари і опис до них. Люди вибирають і купують те що їм потрібно. Цей спосіб вважається найприбутковішим і найтрудоємкішим. Оскілки вам прийдеться думати про зберігання і доставку товару.
  Четвертий спосіб це партнерська програма. Ви розміщуєте у своїй спільноті пости із інших спільнот, тим самим забезпечуючи їм нових підписників. Коли ваша спільнота стане популярною до вас звернуться ті хто хоче щоб ви розмістили їхні репости за певну ціну звичайно.
  П'ятий спосіб це продаж спільноти. Покупців завжди достатньо адже кожний хоче свій маленький бізнес. Тут головне вміти торгуватись. Оголошення про продаж спільноти розмістіть в спільнотах де обговорюють заробіток в інтернеті, там ви завжди знайдете покупця. Тільки зразу пишіть мінімальну ціну за яку ви згодні продати спільноту.

 
 
 
Назад до вмісту | Назад до головного меню
www.000webhost.com