Заробіток в інтернеті з нуля - Mexanik385

Перейти до вмісту

Головне меню:

Блог > Інтернет
Заробіток в інтернеті з нуля
Заробіток на кліках
 В інтернеті існує безліч сайтів для заробітку виконанням різних завдань: читанням листів, коментарі, реєструванням на різних сайтах через певну силку. Лідирують серед них три сайти це - WMZona, WMMail i SeoSprint. В різних блогах ви знайдете описані всі переваги, і силку на реєстрацію, де вам обіцяють високий дохід і мінімум затрат часу. Щож вони праві, вони затрачають мінімум часу і отримують високі доходи, і це можливо для вас, але для цього потрібно мати наполегливість і досить часу. Також слід зазначити що ви можете замовляти всі нище сказні послуги за деяку плату.
  Почнемо із того, навіщо вони розміщують силки в блогах і обіцяють швидкий і висококий дохід. Тому що на цих сайтах діє система рефайлерів, а чим більше рефайлерів тим більший дохід. Система рефайлерів це - поясню на прикладі: ви зареєструвались у одній із систем для заробітку в інтернеті, і система надає вам силку для реєстрації в якій міститься ваш ID. Ви розміщуєте свою силку в блогах або в спільнотах, для того, щоб по ній зареєструвалось як найбільше людей. Коли вони переходять по вашій силці на сторінку реєстрації і реєструються вони стають вашими рефайлерами. Силка веде на сторінку реєстрації через вашу сторінку у проекті, завдяки ID який знаходиться у силці, тому система записує нового користувача вашим рефайлером.
  Те скільки ви заробите на рефайлерах, напряму залежить від того скільки зароблять вони. У системі рефайлеров є чітки рамки заробітку. Тобто система вам буде виплачувати рівно стільки, скільки прописано в договорі, найчастіше це 10% або 5% від суми що заробить ваш рефайлер за добу. Важливо знати що рефайлер нічог неплатить, із його рахунку не знімається ні цента. Система платить із свого рахунку. Взамін на це ви можете допомагати освоїтись вашому рефайлеру на проекті, в результаті чого, ваш дохід і дохід вашого рефайлера збільшується, але якщо чесно одиниці допомагають своїм рефайлерам. На сьогоднішній день на системах діє багатоступенева система рефайлерів. Тобто ви будете отримувати дохід не тільки від свого рефайлера, а і від рефайлера свого рефайлера. Найчастіше це відбувається аж до 5 коліна рефайлерів, але відсоток на дохід падає із кожним коліном. Також є біржі рефайлерів де вас можуть продати, і ви також можете продати когось із своїх рефайлерів, або купити нового. Ціну на рефайлера визначає сама система. Вона залежить від активності, кількості рефайлерів, і іншого. Мене досі цікавить одне питання, чи можна купити свого боса (того чиїм рефайлером ви є) якщо так, то що зміниться. Якщо хтось захоче перевірити то зніміть відео і відправте мені на Email.
  Взагалі я мав почти із загальної інформації, але пояснити роботу системи рефайлерів для тих хто про неї вперше чує найтяще. І також ця інформація найтяща для сприйняття, повторюсь, для тих хто про неї вперше чує.
Перед тим як зареєструватись, прочитайте про цю систему у різних форумах на різних сайтах. Це тому що власник цього сайту просто міг зареєструватись на одном із проектів, і помістити завдання за центів 5 в середньому, щоб люди залишали хороші відгуки про сайт на форумі. Це найрозповсюдженіші завдання. Тому будьте уважні. Слід звертати увагу також на винагороду за виконання завдання: за прочитаний лист о основному, бо винагороду за виконання такого завдання визначає проект. Якщо винагорода занадто відрізняється від винагороди на інших проектах то більш всього це обман, хоча не факт. Можливо власник вклав більш вигідний контракт, або розсилання реклами для користувачів проекту на сайті дороще коштує.
Якщо ви все-таки вирішили зареєструватись то спочатку вам прийдеться не легко, тут потрібна наполегливість. Але в сякому разі не так легко як вам обіцяють у блогах, тому не надійтесь на швидкий і легкий дохід. І головне зареєструйтесь на WebMoney або інших Інтернет гаманцях і прив'яжіть до свого акаунта в проекті. У налаштуваннях вашого профілю є детальна інструкція.
  Із самого початку всі зазвичай починають із читання листів. Це найпростіший спосіб заробітку і найдовший. Щоб зароби цент потрібно прочитати п'ять листів. Ви відкриваєте лист, і переходите по силці. Чекаєте поки секундомір дійде до нуля і на місці секундоміра появиться будь-яка цифра яку вам потрібно знайти серед різних варянтів цифр у стрічці з права, їх там всього чотири. Головне при читанні листів не читати їх. Це тому що там в основному заманюють на інші проекти і обіцяють гроші за те що нічого не робиш. Стандартна схема всіх сайтів що кидають на гроші. На проекті WmMail незавжди потрібно підтверджувати що ви не бот, тобто непотрібно шукати цифру, це дало змогу умільцям зробити боти які автоматично читають листи, займаються серфінгом і авто серфінгом. Майже половина листів не потребують підтвердження. Недостаток у цьому виду заробітку в тому, що їх появляється на день всього декілька штук, і якщо ви будете працювати з смартфону то вам потрібен найновіший браузер, наприклад Opera Mobil 12
  Серфінг і Автосерфінг використовують для того щоб підвищити рейтинг сайту за рахунок переходів реальних користувачів інтернету. Серфінг нічим не відрізняється від читання листів, хіба що тим що місяцями ви можете не виконати ні одного серфінга. Тому що їх замовляють в певній кількості, наприклад десять тисяч переходів, так що ви можете просто не встигнуть. Автосерфінг це ще простіший вид заробітку, вам просто натиснути кнопку запуску, а все інше зроблять за вас. Тільки їх менше ніж звичайного серфінга і менше платять.
  Виконання завдань це основний заробіток. Щоб почати нормально заробляти вам потрібно бажано комп'ютер і вміння робити скріншоти. Завдання самі різні від лайків у соціальній мережі, до виконання багатоступеневих завдань. Ви відкриваєте вкладку "завдання" і вибирайте які вам подобаються. Ви знайшли завдання яке вам до вподоби і натискаєте на його. Читайте дуже уважно завдання, і якщо воно вам підходить натискаєте на кнопку "виконати завдання" і у вас в кладці "завдання у виконанні" появиться вибране вами завдання. Це досить зручно коли система сама для вас записує які завдання ви вирішили виконати. Тільки перед тим як взятись за виконання завдання подивіться на поле де розміщена інформація про замовника завдання. Там ви зможете побачити інформацію про його: рейтинг, скільки він виплатив і не виплатив грошей, і інше.
  Також є біржа статей де є можливість купити або продати будь-яку статтю. Ви друкуєте статтю її перевіряють на унікальність і помилки піся чого її розміщують. Якщо в статті багато помилок, або вона не унікальна то її вертають вам на доопрацювання. Продати статтю дуже складно. Я друкував статті на різні теми і різні за розмірами, але ніхто не купив ні одної. Я не відмовляю вас від такого виду заробітку, я тільки говорю що є насправді, але віршувати вам.
  Адміністрація і правила сайту це те на чому тримається проект. За порушення правил система вас за банить і забере все що у вас було на рахунку. Вони досить суворі і не дають безкарно дурити людей, але і в них є тріщини якими користуються. Наприклад роботодавці може заплатити восьми десяти відсоткам, а іншим двадцяти відсоткам ні. Скарг буде мало і він вийде сухим із води. Щоб цього не сталось на саті є адміністратор якому напхати на вас. Одним більше, одним менше різниці нема. Тому пишіть адміністраторам які слідкують за роботодавцями. Вони день, два подумають і відпишуть що мало доказів, тому краще зразу відсилайте все і обдумайте текст щоб все було досить послідовно. Також перегляньте теми у форумі для користувачів можливо хтось шукає обдурених цим роботодавцем. Якщо там нема цієї теми то створіть. Чим більше звернень до адміністрації тим більший шанс довести свою правоту.

 
 
 
Назад до вмісту | Назад до головного меню
www.000webhost.com