Carrier Command: Gaea Mission - Mexanik385

Перейти до вмісту

Головне меню:

Блог > Ігри
Carrier Command: Gaea Mission

  Carrier Command: Gaea Mission – римейк гри Carrier Command яку випустили у 1988 році. Вона стала відома завдяки поєднанню двох жанрів, стратегії і екшену. Друге життя грі дали Чехи із компанії Bohemia Interactive, яка стала знаменита завдяки двом своїм працівникам які знімали воєнні навчання в Греції, і двома реалістичними шутерами: Operation Flashpoint і ARMA. Розробники заявили зразу що будуть робити римейк, ніяких відхилень або оглядок на сучасні тенденції, а тільки суворе слідування канонам оригіналу використовуючи сучасні технології. Розробники дотримали даного слова, але добавили дещо від себе.
  Чехи перенесли всі дії римейку у світ Gaea Universe – це доволі відомий на заході фантастичний всесвіт, про який написано декілька книг. Добавили сюжетну лінію: На Землі довгий час іде війна, між”Об’єднаною Земною Коаліцією ” (ОЗК) і ”Азіатсько Тихоокеанічним Альянсом ” (АТА), які тримають відчутну перевагу у війні. Війна виснажила природні ресурси нашої планети, особливо прісноводні. Остання надія виграти війну для ОЗК став “Таурус”,зайнятий силами АТА океанічний супутник невідомої планети. Також добавили кампанію за ОЗК. Ідея і сюжет цікаві але погано втілені в життя, і це ставить великий мінус.

  Втілення в життя поєднання стратегії і екшену на високому рівні. Даний симбіоз затягне надовго, особливо любителів стратегій. Вам надається авіаносець із чотирма легкими захисними гарматами, і однією тяжкою носовою. Дронами захисниками від “Моржів”, дроном розвідником і балістичною ракетою “Молот”. На борту він несе чотири “Скати” і чотири “Моржа”. Керувати авіаносцем ви можете вручну, або в стратегічному режимі вказавши маршрут на карті. Всі гармати на авіаносці працюють автоматично. Також ви можете переключатись на будь яку із них коли завгодно, і одночасно керувати авіаносцем. Це дуже зручно особливо коли ведеш бій проти іншого авіаносця. Є два види тяжких і два види легких гармат, замінити ви можете будь яку. Захисні дрони активуються вручну, а надалі діють автоматично. У гармат є сліпі зони куди частенько запливають ворожі “Моржі”. Одночасно у повітрі знаходяться чотири дрони, після знищення одного автоматично вилітає інший, якщо він є на борту. Дрон розвідник на борту лише один. Балістична ракета “Молот” використовується для знищення штабу острову, звідки ведеться керування оборонними системами. Часто буває що оборона занадто сильна, її майже неможливо прорвати.

  Основні бойові дії ви будете вести за допомогою “Моржів” і “Скатів”. “Моржі” – це БТР якими ви захоплюєте ворожий штаб. Вони можуть нести на собі додатковий модуль, один із них це хак-капсула за допомогою якої взламують головний комп’ютер штабу. Також ви можете вдягнути їх у середню або тяжку броню, легка броня стандартна. Вони несуть на собі один вид зброї на вибір, від легкого кулемета до зенітних навідними ракетами. “Скати” – це авіація яка на відміну від “Моржів” можуть нести на собі додатковий вид зброї. Додатковий вид зброї – це навідні або некеровані ракети. Вони не можуть нести хак-капсули або інші капсули, натомість вони несуть торпеди і бомби. Інші додаткові модулі такі як у “Моржів”.

Ви можете ними управляти в ручному режимі (від першого і третього обличчя) і в стратегічному режимі. Переключатись між ними дуже зручно, потрібно лише натиснути клавішу. Віддавати команди іншій техніці ви можете в ручному режимі, керуючи якимсь видом транспорту, за допомогою кругового меню. Найпопулярніші команди – це “Огонь підтримки” (вибрана техніка прикриватиме вас) і “Тривога” (вся техніка відправиться на допомогу вам, особливо корисно коли вас затисли).

  Кампанія в грі місцями цікава, місцями не дуже, а інколи така що хочеться видалити гру. Сюжет цікавий, але як я говорив – погано втілений в життя. Початок ставить багатьох в недорозуміння. Вам дають гвинтівку і відправляють незрозуміло куди. Частина коли капітан сходить на берег найменш опрацьована. Ніхто не чекав такого від творців реалістичних шутерів, які мають високі оцінки на ігрових сайтах. На щастя, пізніше ви захопите корабель, тоді почнеться справжній Carrier Command. В кампанії не відчувається монотонність від постійного захоплення островів, на відміну від стратегічної гри. Вам постійно буде надаватись нові види зброї і інше спорядження. Це створить відчуття різноманітності. Також слід сказати що в грі три кінцівки.

  В грі є декілька недоліків і недоопрацювань. Найбільший недолік і недоопрацювання це вся частина коли капітан сходить на берег. Викидання на робочий стіл і авто стирання збережень повністю виправлені в останніх версіях. Найбільш ненависна всіма гравцями проблема застрягання “Моржів” між текстур, або нарізання кругів на поворотах, виправлені маже повністю. Тобто зустрічається,але не так часто як у перших версіях. Ворожий авіаносець досі може пропливти через острів.
Проблему монотонності, особливо у стратегічній грі, виправить мод який додає чотири кораблі. Три для оборони своїх островів, висаджуючи свій десант для підтримки оборони острова, або атакувати ваш авіаносець. Інші двоє захоплювати ваші острови. Таке поєднання змусилоб вас розумно перебудовувати ваші острови і вибирати ціль для атаки.

  Carrier Command: Gaea Mission своїм поєднанням стратегії і екшену заслуговує на вашу увагу, особливо якщо ви любитель стратегій. Приємної вам гри.

 
 
 
Назад до вмісту | Назад до головного меню
www.000webhost.com