Анонімність в інтернеті - Mexanik385

Перейти до вмісту

Головне меню:

Блог > Інтернет
Анонімність в інтернеті

  На сьогоднішній день для користувача інтернету інколи потрібно залишитись анонімним в глобальній мережі інтернет. Причини можуть бути різні, від входу на сайт де вас заблокував адміністратор, до захисту від спама. Анонімність в інтернеті це частина прав людини. Організація ООН ухвалила рішення про "Захист особистих даних в мережі інтернет" що остаточно дозволило використовувати різні сайти і програми для анонімності в інтернеті.
Принцип роботи всіх аноніматизаторів полягає в змінені вашого ІР. ІР - це всерівно що ваш номер мобільного телефону, або номерні знаки на машині. Коли ви використовуєте аноніматизатори запит із вашого ПК іде через проксі сервер, і ваш ІР використовується лише для того щоб відправити запит на проксі сервер. На проксі сервері ваш запит обробляють і відправляють запит і глобальну мережу і для цього використовує вже свій ІР (ІР проксі сервера). Вхід до інтернету неможливий без ІР адресу. Тому що ви відправили запит в інтернет, наприклад в Google, там ваш запит обробили, а результат вашого запиту відправляють вам назад на ваш ІР. А якщо у вас нема ІР то ви не зможете зробити навіть запит в інтернет, тому обмін даними відбувається коли встановлюється ІР того хто відправляє і того хто приймає запит на обох ПК. Це всерівно що вам хтось написав SMS із проханням дати відповідь на запитання, а сам використав послугу "антивизначник номеру" ,тобто номер не висвітлюється, і ви не знаєте кому відповідати, бо ні ви, ні ваш телефон не знає номер із якого прислали. Ви просто проігноруєте це SMS, так само зробить і пошуковий бот компанії Google.
  Щоб замаскувати свій ІР ви можете використовувати програму "proxy server" і інші подібні, або сайти аноніматизатори. Програми і сайти відрізняються тільки додатковими можливостями. Сайти аноніматизатори зручніші за програми тим що ви заходите на сайт і все що вам потрібно це увести адресу куди ви хочете перейти у спеціальне поле і натиснути "GO" все інше за вас зробить сайт. Нище наведені деякі із них.

  HideMyAss
  За допомогою HidemyAss, Ви можете перебувати в Інтернеті абсолютно анонімно, приховувати свою IP-адресу, захищати своє з'єднання з Інтернет, ховати історію відвідин сторінок і так далі. Все, що Вам потрібно зробити, це просто вставити URL-адресу веб-сайту, на який хочете потрапити, натиснути на кнопку HideMyAss.

  Fsurf
  Fsurf допоможе користувачам залишатися анонімами в Інтернеті, а також отримати доступ до веб-сайтів, які були заблоковані системним адміністратором компанії, в якій вони працюють, школи або університету, в якому вони навчаються й так далі. На відміну від інших проксі-сайтів, даний сервіс насправді дуже простий у використанні, інтерфейс програми зрозумілий і доступний з першого разу.

  Heeky
  Використовуючи Heeky, Ви можете обійти веб-фільтри, під які підпадають різні веб-сайти (типу соціальних мереж). Ви також можете приховувати свою IP-адресу та персональну інформацію при перегляді веб-сайтів.

  Web4Proxy
  Web4Proxy надає користувачам можливість переглядати веб-сторінки, не розкриваючи при цьому своїх особистих даних та IP-адресу. До того ж, Ви без зусиль зможете відвідувати веб-сайти, які були заблоковані системним адміністратором Вашої корпоративної внутрішньої мережі.

  Програми мають більше можливостей. Вони використовують також проксі сервера, але вам потрібно самим уводити їх ІР, або вибрати їх із бази даних яка знаходиться у програмі. Основна перевага програм в тому, що вони можуть використовувати багато рівневі маскування, тобто запит із одного проксі іде на інший, а з його в Google наприклад. Ви можете використовувати стільки рівнів скільки ви захочете, тільки це впливає на швидкість інтернету. Але встановити ваш справжній ІР, і ваше місце знаходження майже неможливо. Ви можете використовувати проксі із різних країн, наприклад один у Великобританії, другий у США, третій у Німеччині, четвертий у Китаї, інший у Канаді і так далі. Програми також можуть забезпечити динамічний ІР, тобто програма буде використовувати інший проксі, або ряд проксі серверів із кожним переходом або буде змінювати проксі через певний проміжок часу. Також при включенні програми всі дії зв'язані із інтернетом автоматично відбуватимуться через проксі, сайти цього ефекту надати не можуть.

 
 
 
Назад до вмісту | Назад до головного меню
www.000webhost.com